HLASUJTE PRO POSTAVU BĚTUŠKY ( Kat Mydlář) A SMRTI (Mona Liasa)

-ZDE-


Kdo je Gloria Fricová?

26. dubna 2009 v 23:25 |  Glorča Fricová
Ahoj, jak jsem slíbila, tak do téhle rubriky přidávám další článek... Sice je to po dlouhý době, ale bohužel jsem měla rozbitej počítač a taky nějáký to učení... No prostě jsem se k tomu dostala až teď...Gloria Fricová
Narodila se 16. října 1980. Od mala se věnovala gymnastice, ale na základní škole se už začala věnovat tancování. Začala navštěvovat taneční kurzy v tanečním studiu Dance Perfect Lenky Ottové. Byla přesunuta do taneční přípravky, kde při studiu střední školy vystudovala obor klasický a moderní tanec.
Glorča je vystudovaná zdravotní sesta, ale téhle profesi se nikdy nezačala věnovat. Po střední škole začala studovat VOŠ hereckou, kterou ale z pracovních důvodů nedokončila.
V roce 2001 se objevila, jako tenečnice, ve filmu Filipa Renče Rebelové. Později se objevila i v divadelní verzi tohoto muzikálu v divadle Brodway.
Dále jsme jí mohli vidět v muzikálech Monte Cristo, Adéla ještě nevečeřela(roli jí nabídla kamarádka a choreografka Kiki Bastienová), Kleopatra(původně jako company, ale později začala hrát hlavní taneční roli Had/Zlatý pták, do které se vrátila i při obnovené premiéře) a nyní tančí hlavní taneční roli v muzikálu Bohouše Josefa Mona Lisa(Smrt).
Taneční projekty, kde se Glorča objevila: STABAT MATER(zde tančila Máří Magdalénu a alternovala hereckou roli Panny Marie), Velká muzikálová schow, James Bond, Notre Dame de Paris.
Asi před 4 roky odešla z divadla, udělala si vyzážistický kurz a rekvalifikovala se v oboru Maskér/ka. Necelé tři roky pracovala jako maskérka v České televizi. Její hvězdný návrat na prkna co znamenají svět, byl opět do role Hada/Zlatého ptáka v obnovené premiéře muzikálu Kleopatra
Jinak jezdí s Libuškou Vojtkovou a Kristýnkou Bastienovou jako taneční doprovod na vystoupeních Mony ABS.

Glorča je provdaná za muzikálového zpěváka, tanečníka a herce Zbyňka Frice.

Většina informací o Glorče a její fotky pochází z www.gloria-fricova.wz.cz
Tak a to je pro dnešek asi všechno, tak zase příště....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama