HLASUJTE PRO POSTAVU BĚTUŠKY ( Kat Mydlář) A SMRTI (Mona Liasa)

-ZDE-


Podzimní report

11. září 2009 v 21:35 | Terka |  Já...
Ahoj,
tak jsem se rozhodla, že sem napíšu takoý ohlídnutí za prázdninama a co se chystá v nejbližší době...

Tak asi půjdu posloupně a začnu hezky od začátku... teda spíš od konce školního roku. Koncem června jsem jako většina z vás ukončila školní rok vyzvednutím vysvědčení - letos však naposledy... Příští rok, tedy vlastně tento školní rok si pro vysvědčení půjdu jak doufám už dřív..., ale k tomu se dostanu :-) poslední červnový víkend, jsem jak už jsem psala stávila v Praze na muzikálu Mona Lisa a to hned na dvou představení...
Začátkem prázdnin jsem odjela na předtábor, kde jsem s instruktorama a kamarádama stavěli zázemí, aby mohl proběhnout náš třítýdenní tábor... letos již po čtyřicáté... Na předtábor jsem hned navázala táborem a vše dovršil potábor, kde jsme zase všechno bourali... :-) Takže ve výsledku jsem nebyla celý červenec doma... Ale za to v srpnu jsem si to vynahradila... až na nějáké vyjímky jsem byla doma... dva dny jsem strávila s kamarádkou v Telči na folkovém festivalu Prázdniny v Telči, kde jsem shlídla vystoupení Xindla X a bratrů Ebenů... oboje se mi moc líbilo... Párkrá jsem si s kamarádkou vyrazila na výlet na kole a jinak jsem celý srpen trávila s Katushkou... :-) sice jenom na ICQ, ale myslím, že jsem si to užily :-)
A konečně kruh se uzavírá... poslední prázdninový víkend jsem strávila opět v Praze a to celý pátek s Katushkou a Glorčou na Smíchovské pláži (podrobný popis dne si můžete přečíst u Katushky -ZDE-) a v sobotu jsme trávily s polu a ostatníma v Průhonicích. Tam jsem potkala Lufí, Miri Nikolaj, Martinku, Shaly a spoustu jiných lidí, snad jsem na nikoho nezpomněla :-)
V Průhonkách jsme si to aspoň podle mého skutečně užily, omlouvám se Kačce, která si kvůli tomu aby mě mohla vyfotit s Tomem Berounem přivodila úraz kolene, chtěla bych poděkovat Martince a Lufí, které mi ochotně i neochotně drželi při focení mých pár švestek a Shaly a Kačce za to jak ochotně mačkaly spouště fotoaparátů a díky kterým mám hromadu fotek s mýma oblíbenýma zpěvákama a hercema..... Prostě to bylo fajnový odpoledne, které jsem zakončila příjemným rozhovorem s Markétkou do kterého se po fotbale zapojil i Tom... koukala jsem jak ti dva člověka náramně pobaví.... :-) pak už jsem je jen vyprovodila ke Slepičkám a nasedla jsem na autobus směr Praha... chvíli jsem doufala, že bych mohla stihnout i sobotní spoj do Jihlavy, ale po chvíli jsem na to rezignovala... a zůstala jsem u tety až do neděle a v televizi zrovna dávali Můj báječný rozvod .. to nemělo chybu :-) a pak už jem šla do hajan a ráno odjela domů...
No a 1. září jsem opět jak většina z vás zasedla znovu do školních lavic....Jelikož jsem ve čtvrťáku, tak už nás všichni od úterý straší maturitou... no však to znáte a kdo ne, tak poznáte :-)
V neděli proběhl chat s Dashou, který byl i přes malý technický problém podle mě velmi vyvedený... Dasha byla skvělá a odpovídala myslí, že všem snad odpověděla :-) No a teď už zase škola a všechno jede na plno... hrůza co si budeme nalhávat :-) Ale konečně víkend :)
Jak jsem asi před měsícem psala, že jsem vyhrála v rádiu lístky na muzikál, tak mi předevčírem přišli a já pojedu 19. září do Prahy na muzikál Adéla ještě nevečeřela, který jsem ještě neviděla a moc se na něj těším... :-)
Jinak moc nechci psát co se bude dít v nejbližší době, protože sama pořádně nevím... od jistý doby jsem přestala plánovat... a to uplně.... :-( Jen nevím jak moc se budu schopná obnovovat blog, matura je matura :-) ale snad to něják zvládnu minimálně ještě první pololetí by to mohlo být v celku pravidelný, ale pak nevím... Každopádně teď jsem rozjela SONMPo, která by podle toho jak jsem si to naplánovala mohla být v celku běh na dlouhou trať... tak uvidím... Určitě sem v nejbližší době přibydou diplomy za srpnovou bleskovku a za spřátelení pro TToooMMa a Dejwosze... doufám, že to je vše pokud bych ještě někomu dlužila nějákej diplom tak mi to napiště do komentářů, omlouvám se ale su hlava děravá :-D

Tak to je snad vše sem se něják rozepsala, omlouvám se....

Mějte se krásně, mám vás ráda
Vaše Terka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tu...

Klik 100% (60)

Komentáře

1 dejwosz dejwosz | Web | 12. září 2009 v 19:56 | Reagovat

Ahoj přihlaš se se svou oblíbenou muzikálovou písní do projektu MUSICAL SONG 2009, jde o novou soutěž a jestli se vše podaří bude to fajn. Měj se. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama